Haberler
2024-07-09
PARKLAR DAHA DA GÜZELLEŞİYOR

T.C.Acıpayam  Belediyesi, ilçe geneli  ve mahallelerdeki  tüm parklarda temizlik, bakım-onarım ve düzenleme çalışmalarını gerçekleştiriyor.

 

İlçenin yaşam kalitesini artırmak için gece gündüz çalışmaya devam eden T.C.Acıpayam  Belediyesi, parklardaki çalışmalarına devam ediyor.

 

 Periyodik olarak ilçedeki ve mahallelerdeki tüm parklarda bakım-onarım ve düzenleme çalışmalarını gerçekleştiren Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, vatandaşların vakit geçirmek amacıyla kullandığı tüm park ve bahçelerde temizlik, çalı, çim ekimi ve ağaç dikimi faaliyetlerine devam ediyor.

 

Parkların temizliği için görevlendirilen ekipler, sonbahar temizliği dâhilinde ağaçlardan dökülen kurumuş yapraklar başta olmak üzere birçok noktada temizlik işlemlerini sürdürürken bir yandan da çim ekip, ağaç dikimi gerçekleştiriyor. Mazgalları tıkayıp giderlerde birikinti oluşmasına sebep olan yaprakların temizlenmesi ile parklar daha güzel bir görünüme kavuşuyor. Parklar, vatandaşların temiz ve rahat bir şekilde vakit geçirebilmeleri için kullanıma hazır hale getiriliyor.