Haberler
2020-11-16
ÖZEL EĞİTİM KURUMLARINDAN BELEDİYE BAŞKANIMIZA TAM DESTEK
İlçemizde yaşanan Covid-19 vakalarındaki artış sebebi ile yoğun mesai harcayan Acıpayam Başkanımız Dr. Hulusi ŞEVKAN'ı makamında ziyaret eden ilçemizin güzide iki özel öğretim kurumu idarecileri başkana bu mücadelesinde tam destek verdiler.
 
Artıbir Özel Öğretim Kursu müdürü Murat KAYMAK ve Pusula Kişisel Gelişim Kursu müdürü Cumhur TURGUT, Belediye Başkanımız Dr. Hulusi Şevkan ile bir araya gelerek yapılabilecekler hakkında istişarelerde bulundular.
 
Bu istişareler sonucunda bu hafta kurumlarında öğrencileri mümkün olduğu kadar az tutma, maske mesafe hijyen konularında her zamankinden daha temkinli olma, bu hafta mümkün olduğunca ders saatlerini azaltma gibi konularda görüş alışverişinde bulunarak covid 19 ile mücadelede örnek bir davranış sergilediler.
 
Kurum müdürleri ve başkan yaptıkları ortak açıklamada Bu virüs ile ancak beraber hareket ederek başa çıkılabileceğini, atılacak doğru adımlar ve alınacak tedbirler ile virüsün yayılmasının önüne geçilebileceğini söylediler.
 
Her iki kurum müdürü de öğrencilerine bu bir haftalık tatil döneminde mümkün olduğunca evden çıkmamalarını, evde kalmayı bir zorunluluk değil ders çalışmak için bir fırsat olarak görmeleri gerektiğini bildirdiler.
 
Bizde Acıpayam Belediyesi olarak örnek davranışlarından dolayı Pusula Kişisel Gelişim Kursu müdürü Cumhur TURGUT ve Artıbir Özel Öğretim Kursu müdürü Murat KAYMAK'a teşekkür ediyoruz.