Haberler
2020-09-11
Kaymakamımız Şanlıer'den Başkanımız Şevkan'a veda ziyareti

25 Aralık 2016 tarihinden itibaren Acıpayam Kaymakamlığı görevinde bulunan ve 18 Eylül 2020 tarihi itibariyle de emekliye ayrılacak olan Acıpayam Kaymakamı Ali Şanlıer, Acıpayam Belediye Başkanı Dr. Hulusi Şevkan’a  veda ziyaretinde bulundu.

 

Ziyarette konuşan Acıpayam  Kaymakamı Ali Şanlıer , Acıpayam’da  görev yaptığı süre boyunca işbirliği içinde çalıştıklarını, tüm ilçe yöneticileri ile birlikte çalışmaktan mutluluk duyduklarını kaydetti. Ziyaretin bir vedadan ziyade teşekkür maksatlı olduğunu belirten Şanlıer, başta Belediye Başkanı Dr. Hulusi Şevkan  olmak üzere, tüm belediye çalışanlarına teşekkür etti.

 

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Acıpayam Belediye Başkanı Dr.Hulusi Şevkan,  Kaymakamımız Sn. Ali Şanlıer’in her zaman ufuk açıcı bir yönetici olduğunu belirterek Acıpayam yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür etti.

 

Başkan Şevkan, “Sayın Kaymakamımız  ilçemizde göreve başladığı günden bu yana toplumun tüm kesimini kucaklamayı başarmış, halkın takdirini kazanmış değerli bir insandır. Her projemizde her çalışmamamızda yanımızda oldu desteklerini eksik etmedi. Birlikte geçirdiğimiz görev süresinde  şahsım ve Acıpayam halkım  adına kendilerine teşekkür ediyor, sağlıklı ve huzurlu bir emeklilik hayatı geçirmesini diliyorum” dedi.

 

Acıpayam Kaymakamı Ali Şanlıer’in  veda ziyaretinde Acıpayam Belediye  Başkan Yardımcısı Hüseyin Erdem, birim müdürleri ve personel hazır bulundu.