Haberler
2019-08-06
İLK ALIŞVERİŞ BELEDİYE PERSONELİNDEN

2012 yılından bu yana Acıpayam’da köylülerinin her cuma Salih Tanyeri Caddesi’nde kendi ürettiği ürünlerini satmasına imkan sağlayan ‘Acıpayam Köy Pazarı’ bu günden itibaren Acıpayam Kapalı Pazaryeri’nin 2. katında da Acıpayamlılara hizmet veriyor.

 

Acıpayam Belediye Başkanı Dr. Hulusi Şevkan’ın girişimiyle alınan bu karar ile, Acıpayam’ın meşhur salı pazarı ile birlikte, Acıpayam’ın köylerinden gelen vatandaşlar ürettikleri ürünlerini Acıpayamlılarla buluşturuyor.

 

ACIPAYAMLILARI KÖY PAZARINA DESTEĞE DAVET ETTİ!

 

Başkan Şevkan’da bu gün ilk kez Pazaryeri’nde kurulan Köy Pazarı’nı ziyaret ederek alışveriş yaptı. Ürünlerini satan köylü vatandaşlarla bol kazançlar dileyen başkan Şevkan, Acıpayamlılara da köy pazarından alışveriş yapmaları için çağrıda bulundu.

 

Daha önce belediye personelleri ile de bir araya gelen Acıpayam Belediye Başkanı Dr.Hulusi Şevkan, personellerinin köy pazarından alışveriş yapması ve destek olması için toplantı gerçekleştirdi.

 

Köy Pazarına destek için sosyal medya hesabından da paylaşım yapan Başkan Şevkan, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün ‘Köylü milletin efendisidir’ sözü ile ‘Köy Pazarımızdan tüm hemşehrilerimizi alışveriş yapmaya bekliyoruz’ notunu paylaştı.

 

Köy Pazarımız Cuma günü de Salih Tanyeri Caddemizde devam edecek.