Haberler
2021-02-16
GENÇLİK VE SPOR BAKANIMIZ SN.MEHMET MUHARREM KASAPOĞLU'NDAN ACIPAYAM'A MÜJDE

GENÇLİK VE SPOR BAKANIMIZ SN.DR.MEHMET MUHARREM KASAPOĞLU'NDAN  ACIPAYAM'A 2 MÜJDE

Bu akşam saatlerinde Denizli'ye gelen T.C.Gençlik ve Spor Bakanımız  Dr.Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Büyükşehir Belediye Meclis toplantı salonunda ilçe belediye başkanları ile bir araya geldi.

Gerçekleşen toplantıda Acıpayam Belediye Başkanımız  Dr.Hulusi Şevkan ve AK Parti İlçe Başkanımız Fikret Gümüş ile birlikte Gençlik ve Spor Bakanımız Dr.Mehmet Muharrem Kasapoğlu ile görüşerek, Acıpayam ile ilgili dosyayı kendisine sundu.

ŞEVKAN: GENÇLİK SPOR MERKEZİ  VE KAPALI SPOR SALONU SÖZÜNÜ ALDIK

Acıpayam'ın spor alanında özellikle güreş, halter, atletizm, voleybol ve futbol dallarında bir çok başarılara imza attığını, ata sporumuz güreşte Bayram Şit,Hasan Güngör, Ahmet Ali Pehlivan gibi Dünya ve Olimpiyat Şampiyonları yetiştirdiğini ifade eden Başkan Şevkan, ilçe merkezinde bir Gençlik ve Spor Merkezinin eksikliğini Sn.Bakanımıza ilettik.

Ayrıca 2019 Mart ayında yaşanan depreminin ardından mevcut Kapalı Spor Salonumuzun kullanılamaz hale geldiğini buranın yıkılıp,  yerine yeni Kapalı Spor Salonu yapılmasını talep ettik.

Sn.Bakanımız hem Gençlik Spor Merkezi hem de  Kapalı Spor Salonu yapılması konusunda bizlere söz verdi. Kendi şahsım, Belediye çalışma arkadaşlarım ve çok değerli Acıpayam halkım adına Sn.Bakanımız Dr.Mehmet Muharrem Kasapoğlu'na, Sn.İl Başkanımız Yücel Güngör’e,Grup Başkanvekilimiz Sn.Cahit Özkan’a, Büyükşehir Belediye Başkanımız Sn.Osman Zolan’a Milletvekillerimiz Sn.Şahin Tin’e ,Sn. Ahmet Yıldız'a ve Sn. Nilgün Ök’e teşekkürlerimi sunuyorum. Acıpayamımıza hayırlı olsun.