Haberler
2020-02-21
CERRAHİ HASTANESİ’NDEN “ZEKANA SES” VER DESTEĞİ


Denizli Özel Cerrahi hastanesi, “Zekana Ses Ver” projesi kapsamında Acıpayam ilçesi  Alaattin mahallesi Hacı Hasan Hüseyin Pekdemir  İlköğretim Okulu’ndaki öğrencilere; “Matematik ve Türkçe Temelli Zeka Oyunları” kitaplarını dağıttı.


Acıpayam Belediyesi ve Milli Eğitim Müdürlüğü’nün de desteklediği, dezavantajlı bölgelerde bulunan tüm çocuklara ulaşmayı hedefleyen proje kapsamında Denizli Özel Cerrahi Hastanesi, Alaattin mahallesi Hacı Hasan Hüseyin Pekdemir İlköğretim okulunda gerçekleşen etkinliğe Acıpayam Belediye Başkanı Dr. Hulusi Şevkan, İlçe Milli Eğitim Müdürü Süleyman  İzgi, Özel Denizli Kurumsal İletişim ve Pazarlama Müdürü Zeliha Şit, belediye meclis üyeleri ve hastane yetkilileri  katıldı. 


Serkan Yürekli’nin imzasını taşıyan ve üstün potansiyele sahip çocukların keşfedilmesini sağlamayı hedefleyen kitapların dağıtımında konuşan Özel Denizli Kurumsal İletişim ve Pazarlama Müdürü Zeliha Şit, “Sağlık alanında vermiş olduğumuz hizmetlerin yanı sıra eğitime de destek vermekten gururluyuz. Cerrahi hastanesi olarak çocuklarımızın yüzünde bir gülümseme oluşturabilmek, onların eğitimine bir nebze de olsa katkı koyabilmek bizim için gurur verici bir olay. Burada bulunmaktan ve böyle bir etkinlikte yer almaktan mutluluk duyuyoruz. Sosyal sorumluluk projelerimiz artarak devam edecek bize bu imkânı tanıyan ilçe protokolümüz, Alaattin mahallesi Hacı Hasan Hüseyin Pekdemir  İlköğretim okulu  müdürümüz ve öğretmenlerimize teşekkür  ediyoruz ‘’dedi.