Haberler
2024-07-06
BAŞKAN YILDIRIM'IN ESNAF ZİYARETLERİ DEVAM EDİYOR

T.C.Acıpayam  Belediye Başkanı Ecz.Levent Yıldırım  , esnafları  ziyaret ederek şikâyet ve beklentileri dinledi.

 

Çeşitli programlar ve düzenlediği esnaf ziyaretleriyle halkın arasında yer almaya devam eden Başkan Yıldırım, esnafları ziyaret ederek hem sohbet etti, hem de talepleri dinledi.

 

Genç, yaşlı herkesin ilgisiyle karşılaşan Başkan Yıldırım, İnsan odaklı hizmet ürettiklerini belirterek Acıpayam Belediyesi tarafından yürütülen çalışmalar hakkında esnafa bilgi verdi.

 

Belediye hizmetlerini samimi bir sohbet havasında esnaflara anlatan Yıldırım, “Belediyemizin yaptığı çalışmaları esnafımızla paylaştık. Vatandaşlarımızın yapılan hizmetlerden memnuniyetini gördükçe mutlu oluyoruz. Onların isteklerini, sorunlarını dinledik. Yaptığımız hizmetleri esnaflarımızın, vatandaşlarımızın taleplerini göz önünde bulundurarak gerçekleştiriyoruz. Daha modern ve güzel bir ilçede yaşamak adına ortak akıl anlayışıyla hareket ederek, hizmetin en iyisine layık olan Acıpayam’ımıza  hep birlikte katkı sunuyoruz. Çalışmalarımız artarak devam edecektir” şeklinde konuştu.

 

Başkan Yıldırım’ın ziyaretinden duydukları memnuniyeti dile getiren esnaflar ise, “Belediye Başkanımızı dükkânlarımızda görmek bizleri mutlu ediyor. Onunla konuşmak, talep ve sorunları kendisine iletme fırsatı buluyoruz. Başkanımızın hizmetlerinden çok memnunuz. Kendisine teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyoruz” dediler.