Haberler
2021-02-21
BAŞKAN ŞEVKAN VE EKİBİ YUKARI MAHALLEDE İNCELEMELERDE BULUNDU

Acıpayam Belediye Başkanı Dr. Hulusi Şevkan, mahallelerde yapılan çalışmalar ve eksikleri yerinde incelemek için ekibi ile birlikte gezilere devam ediyor.

 

Başkan Şevkan, Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Erdem, Yukarı mahalle muhtarı Erol Önder, birim müdürleri, teknik ekip ve zabıta personeli  ile birlikte Yukarı mahallenin  tüm cadde ve sokaklarında adım adım dolaştı.

 

İnceleme gezisi kapsamında istek ve şikâyetleri yerinde dinleyen Başkan Şevkan, mahalle sakinleri ile  bir araya gelerek görüş alışverişlerinde bulundu.

 

Başkan Şevkan , “ 2014 yılından bu yana mahalle gezileri düzenliyoruz. Büyükşehrimiz ile birlikte ilçe merkezimiz ve mahallelerimizde çalışmalarımıza devam ediyoruz. Ziyaretimiz sırasında mahallelerimizi sokak sokak , adım adım gezerek vatandaşlarımız ile sohbet edip görüş alış verişinde bulunuyoruz. Yaptığımız ziyaretlerin hizmetlerin verimliliği açısından çok yararını görüyoruz. Vatandaşlarımızın taleplerini yüz yüze dinlediğimiz ve incelemelerde bulunduğumuz Yukarı mahallemizde, vatandaşlarımızın bizden taleplerini birer birer hayata geçireceğiz'' dedi.

 

Başkan Şevkan, gece gündüz çalışan emekçi işçi arkadaşlarına özverili çalışmalarından dolayı teşekkür etti.