Haberler
2022-01-10
BAŞKAN ŞEVKAN: 2022 YILI İÇİNDE MAHALLELERİMİZDEKİ KAPALI PAZARYERLERİ TAMAMLANACAK

Acıpayam Belediye Başkanı Dr. Hulusi Şevkan, hafta sonunda Hisar mahallesinde Acıpayam Belediye Meclis üyesi Ramazan Aktaş’ın askere gidecek yeğeni için okutulan mevlide katıldı.

 

2021 yılı içinde Acıpayam Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan Hisar mahallesi kapalı pazaryerinde de incelemelerde bulunarak, mahalle halkına hayırlı olmasını dileyen Başkan Şevkan, sosyal medya hesabından şu ifadelere yer verdi.

 

HİSAR MAHALLEMİZDEYİZ... Belediye Meclis üyemiz Ramazan Aktaş kardeşimizin askere gidecek olan yeğeni Durmuş Ali Aktaş evladımız için düzenlenen asker yemeğine katıldık. Durmuş Ali evladımıza hayırlı teskereler diliyorum.

 

Belediye Başkan Yardımcımız Hüseyin Erdem, Meclis üyelerimiz Şükrü Yalçın, Abdullah Sönmez, Mehmet Eskin ve Arif Alagöz ile birlikte katıldığımız yemekte ,vatandaşlarımızın mevlüt ve düğün gibi etkinliklerde kullanabilecekleri kapalı pazaryerimizin Hisar mahallemize hayırlı olmasını diliyorum.

 

Eksik olan mahallelerimizin kapalı pazaryerlerini de 2022 yılı içinde tamamlayacağız. Çalışmalarda emeği geçen emekçi işçi arkadaşlarıma ve birim müdürlerimize teşekkür ediyorum.