Haberler
2020-07-28
ATATÜRK İLÇE STADYUMU DAHA DA GÜZELLEŞECEK

Acıpayam Belediyesi İlçede bulunan Atatürk Stadyumunda çeşitli düzenlemelere giderek sosyal faaliyetleri daha da çok arttırmayı hedefliyor.

 

Sabah ve akşam saatlerinde yoğun bir kalabalığın yaşandığı, 7'den 70'e her yaş grubundan vatandaşların uğrak yeri olan Atatürk İlçe Stadyumunda  tenis kortu sahasının genişletilmesi ve basketbol sahasına tribün çalışması yapılması planlanıyor.

 

Bu kapsamda Acıpayam Belediye Başkanı Dr. Hulusi Şevkan, teknik ekip arkadaşları ve Bisikletliler Derneği Acıpayam temsilcisi Hayati Kartal ile birlikte incelemelerde bulundu.

 

Farklı Bir Hava

 

Acıpayam Belediye Başkanı Dr. Hulusi Şevkan, ‘’Acıpayam Atatürk Stadyumuzun içinde bulunan parklar ve sosyal faaliyet alanları ilçe halkımızın yoğun ilgisi ile karşılaşıyor. Yaptığımız peyzaj düzenlemeleri ile burada farklı bir hava yaşanıyor. Küçükten büyüğe tüm vatandaşlarımız burada sabah sporlarını yaparken, akşam da aileleri ve arkadaşları ile havanın serinliği ile birlikte hoşça vakit geçirdiklerini ifade etti.

 

Başkan Şevkan, ‘’Acıpayam Belediyesi olarak bizlerde daha çok aktivitenin olması için projelerimizi bir an önce faaliyete geçirmek istiyoruz. Mevcut tenis kortu sahasının genişletilmesi ve basketbol sahasına tribün çalışması ile ilgili ekibimiz ve Acıpayam’da özellikle gençlerimizi bisiklet binmeleri konusunda öncülük yapan Hayati hocamızla incelemelerde bulunduk. İnşallah kısa zamanda bu çalışmaları tamamlayarak vatandaşlarımızın hizmete sunacağız’’ dedi.