Haberler
2024-07-10
ACIPAYAM ''SÖZ SENDE'' DEDİ

T.C.Denizli Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu  ilçe yaz oyunları kapsamında ilk performansını Acıpayam'da sahneledi.  

 

T.C. Acıpayam Belediyesi ve T.C. Denizli Büyükşehir Belediyesi kültür etkinlikleri kapsamında Acıpayam’da sahnelenen Söz Sende isimli tiyatro interaktif  oyunu büyük beğeni topladı.

 

Acıpayam Salih Tanyeri Parkında düzenlenen tiyatro gösterisine,   Acıpayam Belediye Başkanı Levent Yıldırım, Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu Genel Sanat Yönetmeni Önder Tahmaz, davetliler ve çok sayıda vatandaş katıldı

 

Herhangi bir senaryonun olmadığı tamamen doğaçlama yapılan tiyatro oyununda, gruplar ayrı ayrı performanslarını sergiledi.  Oyunun sonunda izleyiciler grupların performansına göre puan verirken, kahkaha dolu saatler geçirmenin keyfini yaşadılar.

 

T.C. Acıpayam Belediye Başkanı Ecz. Levent Yıldırım, ‘’T.C.Denizli Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu' nun ilçe yaz oyunları kapsamında ilk performansını ilçemizde gerçekleştirdiği Söz Sende enteraktif oyununu çok severek izledik. Bizlere bu güzel oyunun ulaşmasını sağlayan Büyükşehir Belediye Başkanımız Bülent Nuri Çavuşoğlu' na ve ekibine çok teşekkür ediyorum. Ayrıca kültürel faaliyetlerimize yoğun ilgi gösteren vatandaşlarımıza sevgi ve saygılarımı sunuyorum’’ifadelerini kullandı.