Haberler
2018-07-12
TEVFİK KIINÇ'TAN BAŞKAN ŞEVKAN'A VEDA ZİYARETİ

Yaklaşık dört yıldır Acıpayam’da görev yapan İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Tevfik Kılınç Çavdır ilçesine atandı.

 

 İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Tevfik Kılınç, Acıpayam Belediye Başkanı Dr. Hulusi Şevkan'ı makamında veda ziyaretinde bulundu.

 

Başkan Şevkan,İlçemizde görev yaptığı 4 yıllık süre zarfında verdiği hizmetler için kendisine teşekkür ediyor, yeni görev yerinde başarılar ve kolaylıklar diliyorum''dedi.

 

Antalya Elmalı İlçesi Muhammet Hamdi Yazır Anadolu Lisesi Müdürü iken Acıpayam İlçe Milli Eğitim Şube Müdürlüğü görevine görevde yükselme ile 05.05.2014 tarihinde atanmıştı.

 

13.07.2018 tarihi itibariyle zorunlu yer değiştirme sonucu kendi isteğiyle Burdur Çavdır İlçe Milli Eğitim Şube Müdürlüğüne atanan Tevfik Kılınç, göreve geldiği günden bu yana Acıpayam İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün değişik kademelerinde görev yaptı.

 

Görevi sırasında üzerine aldığı görevleri, mevzuat, kanun, yönetmelik çerçevesinde en iyi şekilde yürütme çabası içinde oldu. Görev süresi içerisinde gerek kişiliğiyle, karakteriyle, duruşuyla, insani ilişkilerle, iletişimiyle gerekse görev bilinci ile Acıpayam Milli Eğitimine farklı bir katkı yaptı.

 

Dürüstlüğü, karakteri, kişiliği, adaletli oluşuyla her kesimin takdirini topladı. Tabiri caizse adam gibi geldi adam gibi ayrıldı. Yapmış olduğu özverili çalışmaları dolayısıyla kendisine Acıpayam halkı adına teşekkür ediyoruz; yeni görevinde başarılar diliyoruz. Tevfik Kılınç’a yeni görevinde başarılar dileriz.

 

“Her veda, bir hüzün taşır içinde...

Her veda bir başlangıçtır aslında...

Bırakıp gittiğiniz her neyse size ekledikleriyle başlarsınız yeni olana

Zamansızdır vedalar ama tam zamanıdır bazı başlangıçlara...”