Haberler
2017-09-12
KUMLAMA VE STABİLİZE ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

Acıpayam Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, kumlama ve stabilize çalışmalarına mahallelerde aralıksız devam ediyor.

 

Ekipler yol kumlama çalışmaları kapsamında Hisar ve Benlik mahallelerini birbirine bağlayan 15 kilometrelik yolda kumlama çalışmaları gerçekleştiriyor.

 

Acıpayam Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğünden yapılan açıklamada , "Kış mevsiminin yaklaşması ile birlikte vatandaşların hayatını kolaylaştırmak ve yolları kullanılabilir hale getirmek için çalışmalarımız aralıksız devam ediyor. Yol çalışmaları tüm mahallelerde sırasıyla devam edecek. Çalışmalarımız sadece kumlama ve stabilize ile sınırlı değil. Daha önce İmar ve Şehircilik Müdürlüğü tarafından genişletmesi yapılan bununla birlikte hasar gören bütün cadde ve sokaklarda genişletme, kumlama, stabilize ve büz döşeme çalışmalarımız olacak. Vatandaşlarımızın ulaşımda daha rahat bir kış geçirebilmeleri için çalışma programına aldığımız bütün cadde ve sokaklar sırasıyla gözden geçirilecek ve ihtiyaç duyulan her türlü çalışma yapılacak"denildi.