Haberler
2017-12-06
BAŞKAN ŞEVKAN'DAN ENGELLİ OKULLARINA ZİYARET

Acıpayam Belediye Başkanı Dr. Hulusi Şevkan, 3 Aralık Dünya Engelliler günü nedeniyle, Sevgi Melekleri Özel Eğitim ve Umut Pınarı Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezini ziyaret etti.  

 

Rehabilitasyon merkezlerinin çalışmalarını da inceleyen Başkan Şevkan, okul  yetkililerinden bilgi alarak,  çocuklarla tek tek sohbet etti.Başkan Şevkan, ziyarette okuldaki tüm sınıfları gezerek  öğretmen ve öğrencilere karanfil dağıttı.

 

Okul ziyaretleri sırasında engelli öğrencilerimize eğitim veren öğretmenlere de ayrıca teşekkür eden Başkan Şevkan "Hepimiz birer engelli adayıyız. Bu sebepten dolayı bizim engelli kardeşlerimizi sadece belirli günlerde değil her zaman hatırlamalıyız. Onlar her sokakta, her mahallede ve her şehirde olan kardeşlerimizdir. Zaten hepimiz bu Dünya’da misafiriz. Dünya yolda yürürken altında dinlediğimiz bir ağaçtır. Bu nedenden dolayı bu misafirhanede kimileri başkan, kimileri müdür, kimileri de engelli. Ama önemli olan bizim ahiret  için ne yaptığımızdır. Biz engelli kardeşlerimize hayatı kolaylaştırdığımız sürece başarılı olabiliriz’’dedi.